Šalies rekordą pagerinusi Lietuvos plaukimo rinktinė Europoje – šešta

Izraelyje baigėsi Europos plaukimo trumpuoju taku čempionatas. 100 metrų laisvuoju stiliumi finale Mindaugas Sadauskas užėmė septintą vietą, o Lietuvos vyrų rinktinė su nauju šalies rekordu liko šešta.
Giedrius Titenis, Mindaugas Sadauskas, Žilvinas Ovsiukas, Danas Rapšys ir Tadas Duškinas / „Facebook“ nuotr.

Danas Rapšys, Giedrius Titenis, Deividas Margevičius ir Mindaugas Sadauskas 4x50 m kombinuotu būdu rungties finale distanciją įveikė per 1:33,93 min ir pagerino Lietuvos rekordą.

Lietuvos kvartetas atrankoje distanciją įveikė per 1:34,93 min. ir su septintu rezultatu pateko į finalą.

Lietuvos rinktinės rekordas šioje rungtyje buvo 1:34,35 min.

ltuswimming.lt nuotr./Mindaugas Sadauskas, Giedrius Titenis, Danas Rapšys ir Tadas Duškinas

Finaliniame 100 m laisvuoju stiliumi plaukime M.Sadauskas distanciją įveikė per 47,51 sek. ir liko septintoje vietoje.

Europos čempionu 100 m laisvuoju stiliumi rungtyje tapo italas Marco Orsi (46,05 sek.), aplenkęs belgą Pieterį Timmersą (46,61 sek.) ir lenką Sebastianą Szczepanskį (46,87 sekundės).

100 metrų laisvuoju stiliumi pusfinalyje Mindaugas Sadauskas distanciją įveikė per 47,5 sek. ir septintu numeriu pateko į finalą.

Šeštadienio ryte Lietuvos rekordą pagerinęs Mindaugas Sadauskas 100 metrų laisvuoju stiliumi nuotolį įveikė per 47,18 sek. Plaukikas pagerino Lietuvos rekordą, kuris nuo 1994 metų priklausė R.Mažuoliui (47,54).

Šeštadienį Giedrius Titenis 100 metrų krūtine rungties finale iškovojo bronzos medalį.