Švedijos baseine – staigmena D.Rapšiui: lietuvis liko už vokiečio nugaros

Lietuvos plaukikas Danas Rapšys Švedijoje prasidėjusiose „Swim Open Stockholm“ varžybose iškovojo sidabro medalį.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

400 metrų laisvuoju stiliumi rungtyje D.Rapšys užfiksavo 3.46,83 min. laiką ir liko antras.

D.Rapšiui priklausantis Lietuvos rekordas yra 3.46,73, tad iki jo pritrūko 0,10 sek. Nuo olimpinio „A“ normatyvo plaukikas atsiliko 0,5 sek.

Į priekį lietuvis praleido Florianą Wellbrocką. Dviem metais už D.Rapšį jaunesnis vokietis atplaukė per 3.45,59 min ir pagerino čempionato rekordą.

Trečias finišavo norvegas Henrikas Christiansenas. Jo rezultatas – 3.46,96 min.

Andrius Šidlauskas 200 metrų krūtine rungtyje užėmė 5-ąją vietą (2.12,19 min.). Jis įvykdė olimpinį „B“ normatyvą.

Kiekviename nuotolyje pirmosios vietos nugalėtojas gaus 600€, antrosios – 300€, trečiosios – 100 eurų. Geriausiems (pagal FINA taškus) trims varžybose dalyvavusiems plaukikams ir plaukikėms numatyta skirti 7500€ už pirmąją, 5000€ už antrąją ir 2500€ už trečiąją vietą. Iš viso plaukikai išsidalins per 64 tūkst. eurų.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?