Antrasis siurprizas Karakase: Dominikos Respublika ketvirtfinalyje palaužė Makedoniją

Staigmenos olimpiniame krepšinio turnyre tęsiasi. Iš kovos dėl olimpinių kelialapių iš pradžių buvo eliminuoti graikai, o kitame ketvirtfinalyje ir makedonai. Dominikos Respublikos krepšininkai panaikino 20 taškų deficitą ir įveikė Makedoniją.
Makedonija neatsilaikė prieš Dominikos Respublikos rinktinę
Makedonija neatsilaikė prieš Dominikos Respublikos rinktinę / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmoje rungtynių dalyje aikštėje dominavo Makedonijos krepšininkai. Po pirmojo kėlinio jų pranašumas siekė 13 taškų, o antrajame buvo išsaugęs iki 20-ties (37:17).

Lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kurį pietiečiai laimėjo rezultatu 26:15. Lemiamomis tapo paskutinės rungtynių minutės, kuomet Pietų Amerikos atstovai įgavo 9 taškų pranašumą. P.Antičius prametė iš po krepšio, o B.McCalebbo taškai nebegelbėjo – 76:86. Puikiai pataikydami tritaškius, Pietų Amerikos atstovai perėmė iniciatyvą ir iškovojo pergalę.

Dominikos respublika pusfinalyje kovos su Lietuvos – Puerto Rikos poros laimėtojais.

Makedonijos rinktinė: Bo McCalebbas 35 (10/16 dvit., 4/10 trit.), Vlado Iliveski 16, Predragas Samardžiski 11 (13 atk. kam.).

Dominikos respublikos rinktinė: Francisco Garcia 28, Alas Horfordas (15 atk. kam.) ir Yackas Martinezas (13 ark. kam.) po 14, Ronaldas Ramonas 13.