22-ą vietą užėmusi biatlonininkė Natalija Paulauskaitė pelnė pirmuosius IBU taurės taškus

Austrijoje tęsiasi 2014-2015 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos taurės (IBU Cup) trečiasis varžybų etapas. ​Moterų 15 km asmeninėse lenktynėse antradienį 22-a finišavo bei pirmuosius 19 įskaitinių šio sezono taškų bendrojoje įskaitoje pelnė Natalija Paulauskaitė. Ji šaudykloje suklydo 2 kartus bei su dvejomis baudos minutėmis distanciją įveikė per 50 minučių 26,2 sekundės.
Natalija Paulauskaitė
Natalija Paulauskaitė / LBF.lt nuotr.

Likusios dvi Lietuvos biatlonininkės šioje rungtyje tenkinosi kukliais rezultatais. Marija Kaznačenko (54:01,4; 3 baudos minutės) užėmė 65-ą vietą, o Gaudvilė Nalivaikaitė (54:15,7; 5 baudos minutės) tarp 97 klasifikuotų sportininkių (startavo 98) buvo 67-a.

Asmeninių lenktynių nugalėtoja su viena baudos minute tapti sugebėjo vokietė Tina Bachmann, aplenkusi be klaidų šaudžiusias ukrainietę Iriną Varvinec ir baltarusę Darją Jurkevič:

1. Tina Bachmann (Vokietija) 46 min. 56,2 sek. (1 baudos minutė)
2. Irina Varvinec (Ukraina) atsiliko 7,9 sek. (0)
3. Darja Jurkevič (Baltarusija) 26,7 (0)
97. Sara Lučič (Serbija) 27:23,3 (11)

IBU taurės varžybų bendrojoje įskaitoje N.Paulauskaitė tarp 74 klasifikuotų biatlonininkių užima 51-ą vietą.

Lydere bendrojoje įskaitoje tapo antradienį asmenines lenktynes laimėjusi vokietė T.Bachmann, lenkianti rusę Anną Nikuliną bei prancūzę Justinę Braisaz: