Absoliutus NHL pirmenybių lyderis reguliariajame sezone jau viršijo 100 surinktų taškų ribą

Jau keturiasdešimt septintąją pergalę 68-osiose NHL reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo absoliutus lygos ir Vakarų konferencijos lyderis „St.Louis Blues“ klubas.
„Blues“ ledo ritulininkų džiaugsmas
„Blues“ ledo ritulininkų džiaugsmas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Ledo ritulys NHL

Pirmadienį, stebint beveik 17 tūkst. žiūrovų, „Blues“ komanda 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) įveikė vienuoliktąją vietą Vakarų konferencijoje užimančius „Winnipeg Jets“ (71 taškas) ledo ritulininkus ir, iškovojusi aštuntąją pergalę per pastarąsias devynerias rungtynes – bei trečiąją iš eilės, surinko jau 101 tašką. Tai tik šeštasis kartas klubo istorijoje, kai „Blues“ ekipa reguliariajame sezone surinko 100 ir daugiau taškų.

Antrojo kėlinio pradžioje Brendenas Morrow (21:44) išvedė šeimininkus į priekį, tačiau trečiojo kėlinio pradžioje Ericui O'Dellui (41:55) pavyko išlyginti rezultatą – 1:1.

„Blues“ komandai pergalę padėjo iškovoti du Davido Backeso (53:09 ir 58:49) įvarčiai.