Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Agnė Sereikaitė pergalingai pradėjo Europos jaunimo taurės finalą

Italijos kalnų miestelyje Baselga di Pine penktadienį prasidėjo finalinis Europos jaunimo taurės etapas, kuris dar vadinamas Europos jaunimo čempionatu. Jame pirmą aukso medalį iškovojo lietuvė Agnė Sereikaitė.
Agnė Sereikaitė (per vidurį)
Agnė Sereikaitė (per vidurį) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Penktadienyje vykusioje 1500 m nuotolio rungtyje A.Sereikaitė jau penktą kartą tapo Europos jaunimo taurės laimėtoja. Antroje vietoje liko Vengrijos sportininkė Zsofia Konia, trečioje – rusė Polina Aleksandrova.

Galimybę dalyvauti šiame etape iškovojo tik 16 čiuožėjų iš visos Europos, tarp jų ir lietuvė čiuožėja Agnė Sereikaitė.

A.Sereikaitė startuos dar dvejose rungtyse – 500 ir 1000 metrų lenktynėse.