Agnei Sereikaitei iki antrojo žiemos universiados medalio pritrūko 0,5 sek.

Bronzos medalį Ispanijoje vykstančioje 2015 metų žiemos universiadoje iškovojusi 20-metė lietuvė Agnė Sereikaitė penktadienį liko ketvirta moterų greitojo čiuožimo trumpuoju taku 1000 m nuotolio finale.
Agnė Sereikaitė
Agnė Sereikaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Finale lietuvė sugaišo 1 minutę 38,247 sekundės ir nuo bronzą iškovojusios korėjietės Hakyung Son atsiliko 0,542 sekundės.

Aukso ir sidabro medalius šioje rungtyje iškovojo kitos dvi Pietų Korėjos atstovės – atitinkamai Alang Kim (1:37,321) bei Enbyul Lee (1:37,488).

Beje penktadienį A.Sereikaitė iki finalo triskart finišavo pirma – trečiajame atrankos (1 min. 32,116 sek.), pirmajame ketvirtfinalio (1:32,762) bei antrajame pusfinalio (1:31,131) čiuožimuose.

Ketvirtadienį A.Sereikaitė iškovojo bronzą 500 m nuotolyje, o trečiadienį užėmė septintąją vietą tarp 27-ių 1500 m rungties dalyvių.

Tai buvo antrasis A.Sereikaitės medalis žiemos Universiadose. Prieš dvejus metus Trentine (Italija) ji taip pat iškovojo bronzą šioje 500 m distancijoje.

Dar vieną medalį – sidabro – Lietuvai žiemos universiadoje yra iškovoję dailiojo čiuožimo atstovai šokėjai ant ledo Margarita Dorbiazko ir Povilas Vanagas, užkopę ant prizininkų pakylos 1993 metais Lenkijos Zakopanės.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?