Agnei Sereikaitei – Žiemos universiados greitojo čiuožimo trumpuoju taku bronzos medalis

Agnė Sereikaitė Žiemos universiados Italijoje greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybose iškovojo bronzos medalį 500 m sprinto distancijoje.
Agnė Sereikaitė
Agnė Sereikaitė / LGČA nuotr.

Lietuvė finale nuotolį įveikė per 45,044 sekundės ir, aplenkusi korėjietę Jaewon Song (45,157 sek.), finišavo ketvirta, tačiau po to, kai buvo diskvalifikuota Rusijos sportininkė, A.Sereikaitei atiteko bronza.

Šios rungties čempione tapo kinė Xue Wang (44,7136 sek.), o sidabru tenkinosi kanadietė Caroline Truchon (44,834 sek.).

A.Sereikaitė sėkmingai pradėjusi sprinto varžybas laimėjo pirmąjį atrankos (45,964 sek.) bei ketvirtąjį ketvirtfinalio (44,815 sek.) bėgimus ir pateko į pusfinalį. Pirmajame pusfinalio čiuožime lietuvei teko pasijaudinti, nes, likus dviem ratams iki finišo, ją pirmaujančią pargriovė vėliau diskvalifikuota rusė. Tačiau Lietuvos čiuožėja trumpuoju taku atsistojo ir, finišavusi per 1 minutę, 7,263 sekundės, užėmė trečiąją vietą bei, teisėju sprendimu, pateko į finalą.

Išvakarėse 1500 m distancijoje A.Sereikaitė užėmė aštuntąją vietą, o penktadienį startuos 1000 m nuotolyje.