Antrasis Dainiaus Zubraus įvartis ir pirmoji „Devils“ pergalė NHL čempionate

Antrą įvartį NHL reguliariajame sezone pelnė Dainius Zubrus, o lietuvio atstovaujamas "New Jersey Devils" (5 tšk.) klubas iškovojo pirmą pergalę - po septynių nesėkmių iš eilės - bei Rytų konferencijoje pakilo į tryliktą vietą.
Dainius Zubrus pelnė įvartį į „Rangers“ vartus
Dainius Zubrus pelnė įvartį į „Rangers“ vartus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) sutriuškino penktą nesėkmę per septynis mačus patyrusią bei į keturioliktą poziciją Rytuose nukritusią "New York Rangers" (4 tšk.) komandą.

35-erių metų lietuvio puolėjo įvartis antrajame kėlinyje (34:32) užfiksavo galutinį mačo rezultatą.

Per nepilnas 17 žaidimo minučių (16:45) jis dukart metė į varžovų vartus (kartą netaikliai) bei išvengė baudos minučių.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per 8 reguliariojo sezono rungtynes – 2 įvarčiai, rezultatyvus perdavimas ir 4 baudos minutės.

Kitus įvarčius arenos šeimininkams daugiau nei 16 tūkst. žiūrovų akivaizdoje pelnė Andrejus Loktionovas (7:22), Adamas Henrique'as (12:37) ir Michaelas Ryderis (26:00).

Vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė visus 22 svečių metimus bei pirmą kartą „Devils“ gretose į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Kitų šeštadienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Pitsbergo „Penguins“ – Vankuverio „Canucks“ 4:3 (po baudinių) Otavos „Senators“ – Edmontono „Oilers“ 1:3 Bafalo „Sabres“ – Kolorado „Avalanche“ 2:4 Monrealio „Canadiens“ – Nešvilio „Predators“ 1:2 Tampos „Lightning“ – Bostono „Bruins“ 0:5 Floridos „Panthers“ – Minesotos „Wild“ 2:1 (po baudinių) Niujorko „Islanders“ – Karolinos „Hurricanes“ 3:4 Vašingtono „Capitals“ – Kolambuso „Blue Jackets“ 4:1 Čikagos „Blackhawks“ – Toronto „Maple Leafs“ 3:1 Finikso „Coyotes“ – Detroito „Red Wings“ 5:2 San Chosė „Sharks“ – Kalgario „Flames“ 6:3 Los Andželo „Kings“ – Dalaso „Stars“ 5:2