Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Antroji Latvijos ledo ritulio rinktinės pergalė žiemos olimpinių žaidynių atrankoje

Vokietijoje, Latvijoje ir Danijoje tęsiasi paskutiniai trys 2014 metų Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių ledo ritulio turnyrai, kuriuose dėl likusių trijų kelialapių kovoja dvylika komandų.
Latvis Mikas Indrasis
Latvis Mikas Indrasis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antrą pergalę keturių ekipų E grupės turnyre Latvijos sostinėje iškovojo bei vienvalde lydere tapo šeimininkė Latvijos rinktinė, 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) privertusi pasiduoti Kazachstano ledo ritulininkus.

Pergalę iškovojo ir Prancūzijos komanda, 4:2 (1:0, 2:0, 1:2) privertusi pasiduoti Didžiosios Britanijos ekipą.

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Latvija 2 2 0 0 0 9:4 6

2. Kazachstanas 2 1 0 0 1 5:5 3

3. Prancūzija 2 1 0 0 1 6:5 3

4. D.Britanija 2 0 0 0 2 4:10 0

Vokietijoje vykstančio D grupės turnyro antrosios dienos rungtynių rezultatai:

Austrija – Olandija 6:1 (5:0, 1:0, 0:1)

Italija – Vokietija 2:1 (1:0, 0:0, 0:0, 1:0)

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Austrija 2 2 0 0 0 9:3 6

2. Vokietija 2 1 0 1 0 6:3 4

3. Italija 2 0 1 0 1 4:4 2

4. Olandija 2 0 0 0 2 2:11 0

Danijoje vykstančiame F grupės turnyre antrą pergalę iškovojo, pirmąją vietą bei kelialapį į olimpiadą užsitikrino Slovėnijos ekipa:

Slovėnija – Danija 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)

Baltarusija – Ukraina 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Slovėnija 2 2 0 0 0 6:3 6

---------------

2. Baltarusija 2 1 0 0 1 8:4 3

3. Danija 2 1 0 0 1 3:2 3

4. Ukraina 2 0 0 0 2 0:8 0

Į 2014 metų olimpines žaidynes pateks tik grupių nugalėtojai.

Vietas žiemos olimpinėse žaidynėse Rusijoje jau užsitikrino pasaulio čempionė Rusijos rinktinė, olimpinė čempionė Kanados komanda bei Suomijos, Čekijos, Slovakijos, Švedijos, JAV, Norvegijos ir Šveicarijos ekipos.

Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?