Autsaideriai: aštuntasis Dainiaus Zubraus atstovaujamos „Devils“ ekipos pralaimėjimas NHL

Aštuntą nesėkmę devintose NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į keturioliktą vietą Rytų konferencijoje nukrito Dainiaus Zubraus Naujojo „New Jersey Devils“ (5 tšk.) klubas, svečiuose 1:4 (0:0, 1:2, 0:2) turėjęs pripažinti į dešimtąją poziciją Rytuose pakilusių „Columbus Blue Jackets“ (8 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / Saed Hindash/The Star-Ledger nuotr.

Per 14 su puse minučių 35-erių metų lietuvis kartą metė į varžovų vartus bei antrojo kėlinio pabaigoje (39:57) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per 9 reguliariojo sezono rungtynes – 2 įvarčiai, rezultatyvus perdavimas ir 6 baudos minutės.

Vienintelio įvarčio autoriumi svečių gretose daugiau nei 14 tūkst. žiūrovų akivaizdoje tapo Michaelas Ryderis (26:24).

Arenos šeimininkų, kurie varžovus NHL čempionatuose nugalėjo pirmą kartą nuo 2005 metų gruodžio 11 dienos, gretose įvarčiais pasižymėjo Brandonas Dubinsky'is (29:56), Camas Atkinsonas (35:30), Jamesas Wisniewskis (44:12) bei Marianas Gaborikas (59:35).

„Blue Jackets“ vartininkas Sergejus Bobrovskis atrėmė 24, o „Devils“ vartininkas Cory'is Schneideris – 20 varžovų metimų.

Kitų antradienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Toronto „Maple Leafs“ – Anahaimo „Ducks“ 4:2 Niujorko „Islanders“ – Vankuverio „Canucks“ 4:5 (po pratęsimo) Monrealio „Canadiens“ – Edmontono „Oilers“ 3:4 Floridos „Panthers“ – Čikagos „Blackhawks“ 2:3 (po baudinių) Minesotos „Wild“ – Nešvilio „Predators“ 2:0 Vinipego „Jets“ – Vašingtono „Capitlas“ 4:5 (po baudinių) Finikso „Coyotes“ – Kalgario „Flames“ 4:2