Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Baltica“ po baudinių serijos nusileido Rusijos „Zelenograd“ (3:4)

MHL ledo ritulio lygos šiaurės-vakarų diviziono rungtynėse Vilniaus „Baltica“ po atkaklios kovos pralaimėjo Zelenogrado „Zelenograd“ 3:4 (2:1, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1).
Rungtynių akimirka / Andrėjaus Čechovičiaus nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Paskutinėse reguliaraus MHL sezono rungtynėse išvykoje „Balticos“ vartus gynė Vladislavas Kuzminas. Pirmojo kėlinio pradžioje prasižengė rusas F. Bobrovskis. Kėlinio viduryje iniciatyvą perėmė „Balticos“ ekipa. 11-ą minutę puikiai prasiveržė lietuvių žaidėjas Ritvaras Zonenbergas ir pelnė įvartį (1:0). 15-ą minutę už kojos pakišimą baudą gavo „Zelenograd“ puolėjas P. Poriadinas. Po kelių akimirkų taisykles pažeidė ir „Balticos“ gynėjas Tomas Taurinšas. 16-ą minutę pirmojo įvarčio autorius R. Zonenbergas perdavė ritulį lietuvių žaidėjui T. Wilhelmui, kuris padidino persvarą (2:0). 18-ą minutę „Zelenograd“ žaidėjai A. Nikitinas ir V. Provolnevas atidavė ritulį puolėjui A. Kurtanidzei, kuris sušvelnino skirtumą (2:1).

Antrojo kėlinio pradžioje prasižengė „Balticos“ puolėjas V. Konovalovas. 28-ą minutę taisykles pažeidė ir lietuvių žaidėjas E. Grišatovas. „Zelenograd“ ekipa pasinaudojo kiekybine žaidėjų persvara ir išlygino rezultatą. Po tikslių M. Orlovo ir N. Alfiorovo perdavimų, įvartį pelnė rusų puolėjas Rašidas Gadžimuradovas (2:2). Aikštės šeimininkai džiaugėsi neilgai, nes jau 34 minutę po V. Rastenio ir V. Nikulino perdavimų, ritulį į rusų vartus pasiuntė „Balticos“ puolėjas E. Rybakovas (3:2). 39-ą minutę už kojos pakišimą baudą gavo lietuvių žaidėjas Tomas Taurinšas. Antrasis kėlinys baigėsi minimalia „Balticos“ ekipos persvara.

Vos prasidėjus trečiajam kėliniui, už grubumą nubausti du žaidėjai: lietuvis V. Rastenis ir rusas L. Potočekas. 48-ą minutę už varžovo laikymą rankomis baudą gavo ir „Zelenograd“ žaidėjas F. Bobrovskis. 53-ią minutę esant lygiam žaidėjų skaičiui aikštėje, rezultatą išlygino Rusijos ekipa. Po tikslių M. Orlovo ir N. Rudakovo perdavimų, įvartį pelnė rusų puolėjas L. Potočekas (3:3). 56-ą minutę taisykles pažeidė „Balticos“ žaidėjas Sergėjus Boicovas. Rezultatas liko lygus, tad skirtas pratęsimas.

Pratęsimo pradžioje už varžovo laikymą rankomis baudą gavo lietuvių žaidėjas R. Zonenbergas. Rusų puolėjas A. Nikitinas taip pat nubaustas už grubumą. Komandos apsikeitė keliomis pavojingomis atakomis, tačiau įvarčių pelnyti nepavyko. Skirta baudinių serija. Pirmųjų aštuonių baudinių nepavyko realizuoti nei vienai komandai. Lemiamą įvartį pelnė rusas Nikolajus Alfiorovas. Po jo dar smūgiavo lietuvis Aimas Fiščevas, tačiau nesėkmingai. Po atkaklios kovos rungtynes laimėjo „Zelenograd“ ekipa.

Po susitikimo su Rusijos „Zelenograd“ ekipa, Vilniaus „Baltica“ su 50 taškų turnyrinėje diviziono lentelėje liko aštuntoje vietoje.