„Blackhawks“ klubas NHL reguliariojo sezono nugalėtoju tapo po 22 metų pertraukos

Trisdešimt penktą pergalę 46-ose NHL rungtynėse iškovojo bei po 22 metų pertraukos reguliariojo sezono nugalėtojo titulą užsitikrino penkiolikos ekipų Vakarų konferencijos lyderis „Chicago Blackhawks“ (75 tšk.) klubas.
„Blackhawks“ ledo ritulininkai švenčia pergalę.
„Blackhawks“ ledo ritulininkai švenčia pergalę. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Savo arenos pranašumą visuose NHL čempionato atkrintamųjų varžybų etapuose turėsianti Čikagos ekipa trečiadienį svečiuose 4:1 (2:1, 0:0, 2:0) nugalėjo tryliktąją vietą Vakaruose užimančius „Edmonton Oilers“ (41 taškas) ledo ritulininkus, kurie patyrė 29-ąjį pralaimėjimą per 46 mačus.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Jonathanas Toewsas (3:58), dviem rezultatyviais perdavimais pasižymėjęs Patrickas Kane'as (8:11), Johnny'is Oduya (44:36) bei Patrickas Sharpas (58:18), o Michalas Handzusas atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Vienintelio įvarčio autorius trečią nesėkmę iš eilės bei devintą pralaimėjimą per dešimt paskutiniųjų mačų patyrusių arenos šeimininkų gretose – Nailas Yakupovas (4:50).