Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Čiuožėja Agnė Sereikaitė dalyvaus jaunimo Europos taurės finale

Čekijoje baigėsi čiuožimo trumpuoju taku Europos taurės finalinio etapo varžybos, kuriose Agnė Sereikaitė iškovojo teisę dalyvauti Senojo žemyno taurės finale kovo 16-18 dienomis Brašove (Rumunija).
Agnė Sereikaitė
Agnė Sereikaitė / LGČA nuotr.

Lietuvaitė laimėjo 500 m (47, 673 sek.), 1000 m (1 min. 41,434 sek.) rungtis, o 1500 m varžybose liko savo amžiaus grupėje užėmė penktąją vietą (2 min. 47,229 sek.).

Europos taurės turnyro finalas, kuriame varžysis 16 pajėgiausių Europos jaunųjų čiuožėjų, yra vadinamas Senojo žemyno jaunimo čempionatu. Šiose varžybose gali dalyvauti tik po 8 sportininkus iš kiekvienos amžiaus grupės dvejuose Europos kontingentuose – „Danubia Series“, kur dalyvauja Lietuvos čiuožėjai ir „Star Class“, kur dalyvauja Vakarų Europos šalių sportininkai.

Praėjusiais metais šiose varžybos A. Sereikaitė iškovojo tris aukso medalius ir tapo absoliučia Europos jaunimo čempione.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?