Dainiaus Zubraus klubas pralaimėjo trečią kartą iš eilės

Trečią nesėkmę iš eilės NHL ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė dvyliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas „New Jersey Devils“ (31 pergalė ir 43 pralaimėjimai; 74 tšk.) klubas.
Dainius Zubrus su komanda nusileido „Islanders“
Dainius Zubrus su komanda nusileido „Islanders“ / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 2 NHL Dainius Zubrus

Ketvirtadienį svečiuose 18,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai po pratęsimo 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:1) turėjo pripažinti keturiasdešimtą pergalę per 74 mačus iškovojusios bei septintojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios „Washington Capitals“ (90 taškų) komandos pranašumą.

Per 11 su puse žaidimo minučių (11:34) lietuvis kartą smūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 66 šio sezono rungtynes – 3 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 42 baudos minutės.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Karlas Alzneris (2:51), Ericas Fehras (21:35) ir Mattas Niskanenas (61:13), o vartininkas Bradenas Holtby'is atrėmė 29 svečių metimus.

Pralaimėjusiųjų gretose įvarčiais pasižymėjo Travisas Zajacas (34:41) bei Steve'as Bernieras (59:30), o „Devils“ vartininko Cory'io Schneiderio sąskaitoje – 21 atremtas arenos šeimininko metimas.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?