Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Dainiaus Zubraus klubas užsitikrino vietą NHL atkrintamosiose varžybose

Dvidešimt penktą rezultatyvų perdavimą 79-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje šeštąją vietą užimantis lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (96 tšk.) klubas iškovojo 45-ą pergalę ir užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.
Dainius Zubrus (dešinėje)
Dainius Zubrus (dešinėje) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai 5:0 (1:0, 3:0, 1:0) sutriuškino dvyliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Karolainos „Hurricanes“ (78 tšk.) komandą, kuriai tai buvo 48-oji nesėkmė per 79 mačus.

Po tikslaus D. Zubraus perdavimo antrojo kėlinio pradžioje (21:44) Ilja Kovalčiukas įmušė antrąjį susitikimo įvartį – 2:0.

Lietuvos ledo ritulininkas per daugiau nei 15 žaidimo minučių (15:15) iš viso dukart metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Be 25 rezultatyvių perdavimų, 33-ejų metų D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 17 įvarčių ir 34 baudos minutės.

Likusių įvarčių autoriais Naujojo Džersio klubo gretose šeštadienį tapo Davidas Clarksonas (19:38), Ryanas Carteris (23:28), Petras Sykora (37:30) ir Zachas Parise (41:15).

Rungtynių didvyriu tapo 22 varžovų smūgius atrėmęs ir trečią kartą šį sezoną bei 119-ą sykį karjeroje įvarčio į ginamus vartus nepraleidęs vartininkas Martinas Brodeuras.