Dainius Zubrus ir „Devils“ NHL pirmenybėse krito Monrealyje

Septynioliktą nesėkmę 28-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Dainius Zubrus atstovaujamas „New Jersey Devils“ (27 tšk.) klubas, kuris septyniolikos ekipų Rytų konferencijoje užima devintą vietą.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmadienį svečiuose daugiau nei 21 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) turėjo pripažinti šešioliktą pergalę per 28 mačus iškovojusių bei trečiojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančių „Montreal Canadiens“ (35 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.

Per 19 žaidimo minučių lietuvis trissyk smūgiavo į varžovų vartus (kartą – netaikliai) bei antrajame kėlinyje (35:49) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 35-erių D.Zubraus sąskaitoje per 28 reguliariojo sezono mačus – 4 įvarčiai, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 18 baudos minučių.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Rene'as Bourque'as (28:49), Maxas Pacioretty'is (36:49) bei Alexas Galchenyukas (49:34).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Steve'as Bernieras (11:13) ir Michaelas Ryderis (44:42).