Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Dainius Zubrus su „Devils“ laimėjo ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą

Ketvirtosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ klubas ketvirtadienį namuose 4:0 (0:0, 1:0, 3:0) sutriuškino Floridos „Panthers“ ledo ritulininkus bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AP/Scanpix nuotr.

Šeštąją vietą Rytų konferencijos reguliariajame sezone užėmę „Devils“ ledo ritulininkai pirmajame ketvirtfinalio mače išvykoje trečiojoje pozicijoje konferencijoje likusius varžovus įveikė 3:2 (3:0, 0:2, 0:0), o antrosiose rungtynėse patyrė nesėkmę – 2:4 (0:1, 0:2, 2:1).

Trečiąjį ketvirtfinalio mačą antradienį namuose Naujojo Džersio ekipa varžovams pralaimėjo 3:4 (3:2, 0:2, 0:0).

Ketvirtadienio rungtynėse 33-ejų metų lietuvis per daugiau nei 16 žaidimo minučių (16:20) kartą metė į svečių vartus, blokavo du varžovų metimus ir trečiojo kėlinio pabaigoje (59:39) gavo dvi baudos minutes.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Zachas Parise'as (26:08), Steve'as Bernieras (42:02), Travisas Zajacas (43:35) bei Ilja Kovalčiukas (48:32).

39-erių metų „Devils“ vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė visus 26 varžovų metimus ir 24-ą kartą per savo karjerą NHL atkrintamosiose varžybose į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Penktąsias NHL Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes „Panthers“ arenoje komandos žais šeštadienį.

Likusių ketvirtadienio NHL atkrintamųjų varžybų rezultatai:

Rytų konferencija (ketvirtfinalis)
Vašingtono „Capitals“ – Bostono „Bruins“          2:1 (serija 2-2)
Vakarų konferencija (ketvirtfinalis)
Čikagos „Blackhawks“ – Finikso „Coyotes“          2:3 (po pratęsimo; serija 1-3)
San Chosė „Sharks“ – Sent Luiso „Blues“           1:2 (serija 1-3)

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?