Dešimtąjį planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų greitojo nusileidimo etapą laimėjo italas

Dešimtąjį pasaulio kalnų slidinėjimo taurės vyrų varžybų greitojo nusileidimo etapą šeštadienį Norvegijoje laimėjo italas Dominikas Parisas.
Dominikas Parisas
Dominikas Parisas / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo jau šeštoji Italijos kalnų slidininko pergalė šių varžybų istorijoje, o trasą jis įveikė per 1 minutę 45,98 sekundės.

0,20 sekundės nugalėtojui pralaimėjo antrąją vietą užėmęs prancūzas Valentinas Giraud'as-Moine'as, o trečiojoje pozicijoje likusį amerikietį Steveną Nymaną nuo austro skyrė 0,24 sekundės:

1. Dominik Paris (Italija) 1 min. 45,98 sek. 2. Valentin Giraud-Moine (Prancūzija) 1:46,18 3. Steven Nyman (JAV) 1:46,22 4. Manuel Osborne-Paradis (Kanada) 1:46,28 5. Kjetil Jansrud (Norvegija) 1:46,34

Planetos taurės varžybų greitojo nusileidimo rungties lyderių rikiuotė (po 10 etapų iš 11):

1. Peter Fill (Italija) 436 tšk. 2. Aksel Lund Svindal (Norvegija) 436 3. Dominik Paris (Italija) 432 4. Kjetil Jansrud (Norvegija) 382 5. Adrien Theaux (Prancūzija) 370

Pasaulio taurės varžybų lyderių rikiuotė bendrojoje įskaitoje (po 39 rungčių iš 44):

1. Marcel Hirscher (Austrija) 1625 tšk. 2. Henrik Kristoffersen (Norvegija) 1272 3. Alexis Pinturault (Prancūzija) 1080 4. Aksel Lund Svindal (Norvegija) 916 5. Kjetil Jansrud (Norvegija) 913

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?