Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Devils“ su Dainiumi Zubrumi NHL konferencijos finale kovos su „Rangers“ ledo ritulininkais

Paaiškėjo Naujojo Džersio „Devils“ klubo, kuriam atstovauja lietuvis Dainius Zubrus, varžovas NHL ledo ritulio lygos Rytų konferencijos finale.
„Rangers“ ledo ritulininkai
„Rangers“ ledo ritulininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Juo tapo Niujorko „Rangers“, lemiamose septintosiose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse namuose 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) įveikęs Vašingtono „Capitals“ ledo ritulininkus ir laimėjęs seriją iki keturių pergalių 4:3.

Pirmąsias pusfinalio serijos rungtynes savo arenoje „Rangers“ ekipa laimėjo 3:1, o antrąjį mačą pralaimėjo 2:3. Trečiajame mače išvykoje Niujorko ekipa varžovus privertė pasiduoti po trijų pratęsimų – 2:1, tačiau ketvirtąsias rungtynes svečiuose pralaimėjo 2:3. Penktajame pusfinalio mače „Rangers“ ledo ritulininkai namuose po pratęsimo Vašingtono komandą nugalėjo minimalia persvara – 3:2, tačiau šeštąjį susitikimą varžovų aikštėje pralaimėjo 1:2.

Po įvartį lemiamose rungtynėse nugalėtojams pelnė Bradas Richardsas (01:32) ir Michaelis Del Zotto (50:05), o svečių gretose įvarčiu pasižymėjo Romanas Hamrlikas (50:43).

Rungtynių reportažas:

„Rangers“ klubas į Rytų konferencijos finalą pateko pirmą kartą nuo 1994-ų metų ir jame susitiks su Dainiaus Zubraus atstovaujama Naujojo Džersio „Devils“ komanda, kuri kitame pusfinalio mače užtikrintai 4:1 nugalėjo Filadelfijos „Flyers“ ekipą.

Tai bus savotiškas mačas – revanšas, nes 1994-aisiais „Rangers“ ledo ritulininkai Rytų konferencijos finale įveikė būtent „Devils“ komandą 4:3 ir vėliau ketvirtą kartą klubo istorijoje, net po 54 metų pertraukos, laimėjo Stenlio taurę.

Triskart Stenlio taurės laimėtojai „Devils“ ledo ritulininkai Rytų konferencijos finale žais po devynerių metų pertraukos, kai trečiąsyk klubo istorijoje tapo pajėgiausiu NHL.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?