Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Diana Rasimovičiūtė pasaulio biatlono taurės etape finišavo 47-a

Nove Meste (Čekijoje) vykstančiame Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) pasaulio taurės varžybų penktajame etape 47-a moterų 7,5 km sprinto lenktynėse finišavo Diana Rasimovičiūtė.
Su biatlonininke Diana Rasimovičiūte siejamos nemenkos viltys Vankuverio olimpiadoje.
Diana Rasimovičiūte dėl klaidų šaudykloje suko net penkis baudos ratus. / Alfredo Pliadžio nuotr.

Sukusi net penkis baudos ratus Lietuvos biatlonininkė distanciją įveikė per 26 minutes 21,7 sekundės ir 3 min. 13,6 sekundės atsiliko nuo trečiąją pergalę šį sezoną iškovojusios bei be klaidų šaudžiusios rusės Olgos Zaicevos.

Dusyk šaudykloje suklydusi ir 25,5 sekundės nugalėtojai pralaimėjusi antra liko norvegė Tora Berger, o tris baudos ratus sukusi ir 34,5 sekundės nuo rusės atsilikusi sezono lyderė vokietė Magdaleną Neuner užėmė trečią vietą.

Rezultatai:

1. Olga Zaiceva (Rusija)                  23 min. 08,1 sek. (0 baudos ratų)
2. Tora Berger (Norvegija)               atsiliko 25,5 sek. (2 baudos ratai)
3. Magdalena Neuner (Vokietija)                   34,5 (3)
4. Marie Laure Brunet (Prancūzija)                40,8 (1)
5. Olga Viluchina (Rusija)                      1:00,9 (2)
...
47. Diana Rasimovičiūtė                          3:13,6 (5)
...
92. Karolina Piton (Lenkija)                     8:08,6 (5)

Bendrojoje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje D. Rasimovičiūtė su 68 taškais smuktelėjo į 41-ąją poziciją iš 38-osios (po 11 rungčių iš 26).