„Ducks“ klubas tapo vienvaldžiu NHL pirmenybių lyderiu

Pergalę NHL reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei absoliučiu lygos ir Vakarų konferencijos lyderiu tapo Anahaimo „Ducks“ (16-9, 35 tšk.) klubas, penktadienį savo aikštėje po pratęsimo 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) palaužęs trečiąją vietą Rytuose užimančios „Tampa Bay Lightning“ (29 tšk.) ekipos pasipriešinimą.
„Ducks“ ledo ritulininkai
„Ducks“ ledo ritulininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalingą susitikimo įvartį penktą pratęsimo minutę įmušė Ryanas Getzlafas (64:54).

Šeimininkų vartininkas Jonas Hilleris atrėmę 31-ą varžovų metimą ir 18-ą kartą karjeroje nepraleido įvarčio į ginamus vartus.