Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Energija“ namuose apmaudžiai nusileido Talino klubui

Elektrėnų „Energijos“ komanda patyrė apmaudų pralaimėjimą OHL Baltijos ledo ritulio čempionate.
„Airwell Energijos“ žaidėjai
„Airwell Energijos“ žaidėjai / hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Namuose elektrėniškiai kur kas dažniau atakavo varžovų vartus, bet nesugebėjo iškovoti taškų. Dvikova su Talino „Panter“ baigėsi estų pergale 2:1.

Kėlinį aktyviau pradėjo „Energija“, bet jo pabaiga priklausė estams. Niko Kivela (16:33, rez. perd. Daniilas Fursa) išvedė „Panter“ į priekį, o Mihelis Vorangas svečių persvarą padvigubino (19:28, rez. perd. Tomi-Petteri Ansio, Rasmusas Kiikas).

Antrąjį kėlinį „Energija“ pradėjo greitu įvarčiu. Komandos draugo metimą pataisė ir į žaidimą elektrėniškius grąžino Aivaras Bendžius (20:54, rez. perd. Tadas Kumeliauskas, Matthew Gouldas).

Po pelnyto įvarčio „Energija“ tvirtai perėmė iniciatyvą, bet įvarčiu paversti jos nepavyko.

Trečiajame kėlinyje vienu metu šeimininkai turėjo dviejų žaidėjų kiekybinį pranašumą. Visgi, dviguba dauguma įvarčiu netapo.

Rungtynių pabaigoje „Energija“ visiškai prispaudė oponentus prie jų vartų, bet ir toliau trūko tikslumo, o varžovai išsivežė pergalę ir du taškus.

Po šių rungtynių „Energija“ su 5 taškais dalinasi 4-5 pozicijomis. „Panter“ su 16 taškų žengia antra.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant