Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Energijos“ ledo ritulininkus nuo pergalės Latvijos čempionate skyrė vos 4 sekundės

Apmaudų pralaimėjimą atvirajame Latvijos ledo ritulio čempionate patyrė Elektrėnų „Energijos“ klubas, kuris išvykoje po baudinių serijos 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1) nusileido Liepojos „Metalurgs-2“ ledo ritulininkams.
N.Dauksevičius rinktinės vartus saugojo iki trečiojo kėlinio ir praleido keturis įvarčius.
Vartininkas Nerijus Dauksevičius. / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Po Iljos Zagretdinovo (26:20) įvarčio „Energija“ pirmavo 1:0 didžiąją rungtynių dalį ir buvo arti pergalės, tačiau, likus vos 4 sekundėms iki trečiojo kėlinio pabaigos, praleido išlyginamąjį įvartį. Pratęsimą išplėšęs Karlis Ozolinis (59:56) vėliau įmušė ir pergalingą baudinį.

„Komanda per pirmą kėlinį įgytą persavarą (1:0) išlaikė kone visas rungtynes. Puikiai žaidė mūsų vartininkas Nerijus Daukševičius. Tačiau likus vos 4 sekundėms iki finalinio teisėjo švilpuko „Metalurgs 2“ išlygino rezultatą,“ - pasakojo „Energijos“ vadovas ir žaidėjas Petras Nausėda. Paskutines rungtynių minutes latviai pakeitė vartininką šeštu žaidėju, taip sustiprindami puolimą, o lietuviams teko gintis be iš aikštelės pašalinto Justo Steponaičio.

Už pralaimėjimą po baudinių serijos „Energijos“ taškų taupyklę papildė vienas taškas. Surinkusi 19 taškų atvirosiose Latvijos ledo ritulio pirmenybėse ji išliko priešpaskutinė – devinta.

„Metalurgs-2“ (46 tšk.) ledo ritulininkai žengia penkti.

Čempionate pirmauja Uozuolniekų „Monarch“ (58 tšk.) ledo ritulininkai, lenkiantys Jelgavos „JLSS-Zemgale“ (49 tšk.) ir „SMScredit.lv“ bei Rygos „HK Juniors“ (po 46 taškus) komandas.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?