Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„ESSM/Energija“ ledo ritulininkai pirmą kartą pateko į NLRL finalą

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausio diviziono finalo ketverte, pirmosiose pusfinalio rungtynėse Elektrėnų „ESSM/Energija“ 5:0 (0:0, 2:0, 3:0) įveikė Kėdainių LRK ir pateko į Lietuvos ledo ritulio čempionato finalą.
Šarūnas Kuliešius (centre) pelnė du įvarčius
Šarūnas Kuliešius (centre) pelnė du įvarčius / hockey.lt nuotr.

Drausmingose rungtynėse abi komandos žaidė atsargiai ir pirmajame kėlinyje įvarčių pasiekta nebuvo.

Antrajame kėlinyje ėmė ryškėti Elektrėnų klubo pranašumas ir jis virto dviem įvarčiais.

Trečiojo kėlinio pradžioje LRK surengė varžovų vartų šturmą, tačiau dvikovoje patikimai vartus saugojo „ESSM/Energijos“ vartininkas, U-18 rinktinės narys Donatas Žukovas.

Elektrėnų klubas du kartus rungtyniavo trise prieš penkis, tačiau ir šiose situacijose kėdainiečiai nieko pavojingo nuveikti nesugebėjo. „ESSM/Energija“  šventė užtikrintą pergalę ir pirmą kartą NLRL istorijoje pateko į lygos finalą. Praėjusių metų sidabro medalininkė LRK sekmadienį kovos tik dėl trečiosios vietos.

„ESSM/Energija“ – LRK 5:0 (0:0, 2:0, 3:0)
„ESSM/Energija“: Š.Kuliešius 2, A.Bendžius, L.Rimkus, D.Kulevičius po 1 įvartį.

Antrajame pusfinalyje varžosi Elektrėnų ESC ir Rygos „Cetra“ (Latvija) ekipos.

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. „Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?