Galingas antrasis kėlinys pergalę Vilniuje atnešė latviams

Per šeštadienį Vilniuje sužaistas Baltijos ledo ritulio lygos rungtynes be pergalių liekantys „7bet-Hockey Punks“ rezultatyvioje dvikovoje 4:7 (1:0, 0:5, 3:2) nusileido Rygos „Prizma“ ledo ritulininkams.
„7Bet-Hockey Punks“
„7Bet-Hockey Punks“ / Hockey.lt nuotr.

Pirmajame kėlinyje vienintelį įvartį pelnė „pankai“, kurių gretose pasižymėjo Ilja Dolgunas. Deja, antrajame svečiai pasižymėjo net 5 kartus ir išsprendė rungtynių laimėtojų klausimą.

Trečiajame kėlinyje Vilniaus ekipai įvarčius pelnė Ronaldas Dvončas ir Samuelis Blanchet-Cote'as, tačiau komandos nuo pralaimėjimo jie neišgelbėjo.

Artimiausios rungtynės „7bet-Hockey Punks“ laukia gruodžio 6 dieną, kuomet jie išvykoje susitiks su Elektrėnų „Airwell Energija“.