Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Į tris taikinius nepataikiusi Diana Rasimovičiūtė pasaulio biatlono čempionato buvo 40-a

Planetos biatlono pirmenybių Čekijoje moterų 7,5 km sprinto rungtyje sėkmingiausiai iš trijų Lietuvos atstovių pasirodė 40-ąją vietą užėmusi Diana Rasimovičiūtė.
Diana Rasimovičiūtė Turino olimpiadoje užėmė aukštą 18 vietą
Diana Rasimovičiūtė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Trissyk suklydusi šaudykloje bei tiek pat baudos ratų priversta įveikti Lietuvos rinktinės lyderė, ji finiše 1 minutę ir 51,0 sekundę pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai ir be klaidų šaudžiusiai ukrainietei Olenai Pidhrušnai.

99-ą vietą sprinto rungtyje užėmė Natalija Korčergina (7 baudos ratai), o trečioji Lietuvos biatlonininkė Marija Kaznačenko (4 baudos ratai) tarp 113 klasifikuotų sportininkių liko 105-a.

Sidabro medalis moterų sprinto rungtyje atiteko norvegei Torai Berger, o bronzos apdovanojimą pelnė kita Ukrainos sportininkė Vita Semerenko:

1. Olena Pidhrušna (Ukraina) 21 min. 02,1 sek. (0 baudos ratų)

2. Tora Berger (Norvegija) atsiliko 6,4 sek. (1)