Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Įspūdingas Dainiaus Zubraus pasirodymas NHL ledo ritulio lygoje

Tryliktą įvartį 50-ose NHL ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse pelnė ir du rezultatyvius perdavimus atliko Dainius Zubrus, o septintąją vietą Rytų konferencijoje užimantis lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (59 tšk.) klubas ketvirtadienį namuose 5:3 (1:2, 1:1, 3:0) nugalėjo keturioliktojoje pozicijoje esančius Monrealio „Canadiens“ (47 tšk.) ledo ritulininkus.
Dainius Zubrus (kairėje) ir „Devils“ ledo ritulininkai.
Dainius Zubrus (kairėje) ir „Devils“ ledo ritulininkai. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po „Devils“ puolėjo įvarčio trečiojo kėlinio pradžioje (46:11) rezultatas tapo 3:3, o rezultatyvius perdavimus lietuvis atliko Zachui Parise'ui (30:36) bei Davidui Clarksonui (59:28).

Iš viso Lietuvos ledo ritulininkas per 21 su puse žaidimo minutės (21:27) dukart metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Be trylikos įvarčių, 33 metų D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 15 rezultatyvių perdavimų ir 24 baudos minutės.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams pelnė po dusyk šiame mače pasižymėję D. Clarksonas (33:43) ir Z. Parise'as (57:16).

Įvarčių autoriais svečių gretose tapo Davidas Desharnaisas (4:11), Andrejus Kosticynas (9:23) bei Mathieu Darche'as (21:35).