Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Istorinis pasiekimas: čiuožėja Agnė Sereikaitė pasaulio jaunimo čempionate pelnė sidabrą

Septyniolikmetė Agnė Sereikaitė perrašinėja jaunos Lietuvoje sporto šakos – čiuožimo trumpuoju taku – istoriją. Australijoje vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 20 metų) čempionate Lietuvos čiuožėja šeštadienį iškovojo sidabro medalį 500 m distancijoje.
Agnė Sereikaitė (per vidurį)
Agnė Sereikaitė (per vidurį) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Melburne vykstančių varžybų finale A. Sereikaitė sprinto finale 500 m įveikė per 44,998 sekundės ir, 0,796 sekundės pralaimėjusi korėjietei Suk Hee Shim, užėmė antrą vietą.

Bronzos medalis atiteko kinei Xue Wang (45,035 sek.), o ketvirta finale liko kita Pietų Korėjos čiuožėja Se Jung Ahn (45,087 sek.).

Greičiausiai lietuvė čiuožė pusfinalyje, kur pirmajame čiuožime jis distancijoje sugaišo 44,765 sekundės ir, pagerinusi asmeninį rekordą, nusileido jau minėtai korėjietei Suk Hee Shim bei liko antra.

Ketvirtadienį 1500 distancijoje A. Sereikaitė užėmė aukštą aštuntą vietą, o sekmadienį varžysis 1000 m nuotolyje.

A. Sereikaitė 1500 distancijoje (46 sportininkės) nusileido tik šešioms finalininkėms iš Azijos bei septintojoje pozicijoje likusiai Rusijos sportininkei Jekaterinai Baranok.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?