Kanadiečių bei rusų pergalės planetos ledo ritulio pirmenybėse Čekijoje

Čekijoje vykstančiose planetos ledo ritulio pirmenybėse penktą pergalę iš eilės iškovojo šešių komandų A grupės lyderė Kanados (15 tšk.) rinktinė.
Susitikimo akimirka
Susitikimo akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Kanadiečiai 4:3 (2:1, 1:0, 1:2) įveikė šeštojoje pozicijoje žengiančius Prancūzijos (3 tšk.) ledo ritulininkus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Latvija 5 0 1 0 4 7:21 2

Šešių komandų B grupės lyderę JAV ekipą taškais (po 12) pasivijo čempionės titulą ginanti Rusijos komanda, 7:0 (1:0, 3:0, 3:0) sutriuškinusi Baltarusijos ledo ritulininkus.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Slovėnija 5 0 0 0 5 7:19 0

Keturios pajėgiausios abiejų grupių komandos pateks į ketvirtfinalį ir tęs kovą dėl medalių.

Paskutiniąsias vietas grupėse užėmusios ekipos iškris į I diviziono A grupę, o jas elite pakeis Kazachstano bei Vengrijos rinktinės.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?