Kanados ledo ritulininkai vokiečiams atseikėjo dešimt „sausų“ įvarčių

Įspūdingą pergalę Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate sekmadienį iškovojo ir vienvalde A grupės lydere tapo olimpinė čempionė Kanados rinktinė.
Pasaulio ledo ritulio čempionatas: Latvija – Kanada
Pasaulio ledo ritulio čempionatas: Latvija – Kanada / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Antrojo turo rungtynėse Kanados ledo ritulininkai net 10:0 (4:0, 5:0, 1:0) sutriuškino pirmąją nesėkmę patyrusią bei ketvirtoje vietoje likusią Vokietijos ekipą.

Tris įvarčius į varžovų vartus įmušė Tayloras Hallas (8:25, 22:10 ir 39:37), du – Cody's Eakinas (16:58 ir 19:49), po vieną – Sidney Crosby's (8:02), Aaronas Ekbladas (24:29), Claude'as Giroux'as (27:34), Tyleras Ennisas (35:16) bei Mattas Duchene (42:03).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas, taškai):

8. Latvija 2 0 0 0 2 3:10 0

Kitame antrojo turo B grupės susitikime antrąją pergalę iškovojo ir į trečią vietą pakilo likusi Slovakijos (4 tšk.) komanda, per pratęsimą 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0) įveikusi pirmąją nesėkmę patyrusią bei į ketvirtąją poziciją smuktelėjusią Baltarusijos (4 taškai) rinktinę.

Baltarusiai pirmavo po tikslaus Sergejaus Kosticyno (51:27) smūgio, tačiau netrukus Andrejus Meszarošas (52:31) išlygino rezultatą, o antrą pratęsimo minutę (61:55) įmušė ir pergalingą įvartį.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas, taškai):

8. Norvegija 2 0 0 0 2 3:8 0

Po keturias pajėgiausias abiejų grupių komandas pateks į ketvirtfinalį ir tęs kovą dėl medalių.

Paskutiniąsias vietas grupėse užėmusios ekipos iškris į I diviziono A grupę ir jas elite pakeis Kazachstano bei Vengrijos rinktinės.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?