Žiūrėkite

15MIN SEIMO DEBATAI 2024: ginčai dėl gynybos finansavimo, kainų, švietimo ir sveikatos apsaugos15MIN SEIMO DEBATAI 2024: ginčai dėl gynybos finansavimo, kainų, švietimo ir sveikatos apsaugos

Kaune vykstančiame Europos čempionate išdalinti pirmieji medaliai

Kauno „Žalgirio“ arenoje vykstančiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate išdalintas pirmasis medalių komplektas.
Europos čempionai Lucrezia Beccari ir Matteo Guarise
Europos čempionai Lucrezia Beccari ir Matteo Guarise / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Porų kategorijoje auksą iškovojo Italijos atstovai Lucrezia Beccari ir Matteo Guarise. Jie po laisvosios programos atlikimo surinko 199,19 balo, nors po trumposios programos buvo tik treti.

Tai – pirmieji šios poros Europos čempionato apdovanojimai.

Antroje vietoje liko Sakartvelo atstovai Anastasija Metelkina ir Luka Berulava, kurie pirmavo po trečiadienį atliktos trumposios programos. Kartvelai surinko 196,14 balo.

Trečiąją vietą užėmė dar vieni italai Rebecca Ghilardi ir Filippo Ambrosini (195,68 balo).

Tik šeštoje vietoje liko praėjusiais metais Espo mieste Suomijoje triumfavę italai Sara Conti ir Niccolo Macci.

Penktadienį bus išdalinti apdovanojimai vyrų rungtyje, o šeštadienį dėl medalių kovos moterys ir šokių ant ledo poros.