Ledo ritulio čempionate septintą pergalę iškovojo Elektrėnų klubas

Vilniaus „Ober-Haus“ ledo ritulio klubas sugebėjo pasipriešinti lyderiams, tačiau pergalės iškovoti nepajėgė. Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 6:4 (0:2, 2:1, 4:1) antradienio vakarą namų aikštelėje įveikė svečius iš Vilniaus ir toliau tvirtai pirmauja čempionate.
„Lokiai-Poseidonas“ – „Hockey Punks“
„Lokiai-Poseidonas“ – „Hockey Punks“ / Hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Vilniečiai, kurie žengia priešpaskutinėje vietoje, nuo pirmųjų minučių siekė įrodyti, jog tokios pozicijos čempionate nėra pelnytos. Po dviejų Patriko Misiuko įvarčių sostinės klubas išsiveržė į priekį 2:0.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai patys prisivirė košės, kai iš pradžių leido varžovams pelnyti įvartį turint net dviejų žaidėjų persvarą, o netrukus buvo nubausti ir baudos smūgiu. Tiesa, jo nerealizavo Laisvydas Kudrevičius.

P.Misiukas pelnė trečiąjį savo įvartį rungtynėse ir „Ober-Haus“ susigrąžino dviejų įvarčių persvarą, tačiau neilgam. Lukas Vėželis išnaudojo kiekybinę persvarą ir šeimininkai po dviejų kėlinių atsiliko vienu įvarčiu.

Tačiau jau trečiojo kėlinio pradžioje Nickas Aubinas ir L.Kudrevičius dviem įvarčiais išvedė „Lokius-Poseidoną“ į priekį 4:3. N.Aubinas dar kartą nubaudė varžovus ir padidino komandos persvarą iki dviejų įvarčių, tačiau Vitalijus Sevrukas sušvelnino rezultatą ir grąžino intrigą – 5:4.

Paskutinę rungtynių minutę vilniečiai paprašė minutės pertraukėlės, pakeitė vartininką šeštu aikštės žaidėjų, tačiau praleido įvartį į tuščius vartus ir paliko aikštelę nuleidę galvas:

„Lokiai – Poseidonas“ – „Ober – Haus“ 6:4 (0:2, 2:1, 4:1).
„Lokiai – Poseidonas“: L.Kudrevičius 3, N.Aubinas 2, S.Krumkačius 1 įvartis.
„Ober-Haus“: P.Misiukas 3, V.Sevrukas 1 įvartis.

Po šios pergalės „Lokių-Poseidono“ klubas turi 21 tašką ir jau devyniais lenkia antroje vietoje esančius Kauno „Baltų ainių“ ledo ritulininkus.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 8 7 0 0 1 48:31 21
2. Kauno „Baltų ainiai“ 6 4 0 0 2 37:25 12
3. Juodupės „Juodupė“ 7 2 1 1 3 38:39 9
4. Vilniaus „Hockey Punks“ 7 2 0 1 4 30:40 7
5. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 2 2 0 0 0 19:9 6
6. Vilniaus „Ober-Haus“ 8 1 1 0 6 42:52 5
7. Rokiškio „Rokiškis“ 4 1 0 0 3 15:33 3