Ledo ritulio čempionate skaudų antausį nuo rusų gavo Vilniaus „Hockey Punks“

Nacionalinės ledo ritulio lygos organizuojamame atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate ir toliau nesustabdoma Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija), šeštadienio vakarą Vilniaus pramogų arenoje be didesnio vargo 12:3 (2:0, 3:1, 7:2) įveikusi Vilniaus „Hockey Punks“ ledo ritulininkus.
Vilniaus „Hockey Punks“
Vilniaus „Hockey Punks“ / E.Žilinskaitės nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Rusai iškovojo jau dvyliktą pergalę tryliktose čempionato rungtynėse.

Po truputėlį įsibėgėję svečiai antrojo kėlinio pradžioje pirmavo 4:0 ir tik tada leido pasižymėti Karoliui Šlikui (30:27).

Ir toliau auginę pranašumą, rusai dar vieną įvartį praleido trečiojo kėlinio pradžioje, kai pasižymėjo Algimantas Visockas (42:16). A.Visockas pasižymėjo dar kartą (46:49), tačiau tai buvo menka paguoda.

Trečiojo kėlinio viduryje už smūgį varžovui į galvą nuobaudą iki rungtynių pabaigos (5+20 min.) užsidirbo K.Šlikas.

Dar po penkių minučių iki rungtynių pabaigos buvo pašalintas dar vienas vilnietis Igoris Baravikovas, o varžovai ir toliau didino rezultatą.

„Delovaja Rus“ po pergalės dar labiau padidino atotrūkį nuo persekiotojų. „Hockey Punks“ klubas nesiruošia taikstytis su paskutiniąja vieta čempionate ir, hockey.lt žiniomis, kitą savaitę ruošiasi registruoti du legionierius.

„Hockey Punks“ – „Delovaja Rus“ 3:12 (0:2, 1:3, 2:7).

„Hockey Punks“: A.Visockas 2, K.Šlikas 1 įvartis.

„Delovaja Rus“: A.Zubenka 3, D.Ščikačichinas, A.Nekerovas, P.Fominychas po 2, J.Aleksejevas, D.Babičius po 1 įvartį.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado „Delovaja Rus“   13 11  1  1   0    92:40  36

2. Kauno „Baltų ainiai“          16  8  2  0   6    80:70  28

3. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 12  8  0  1   3    65:51  25

4. Juodupės „Juodupė“            14  5  1  1   7    58:63  18

5. Rokiškio „Rokiškis“           14  4  0  2   8    59:81  14

6. Vilniaus „Ober-Haus“          13  3  1  0   9    58:75  11

7. Vilniaus „Hockey Punks“       12  2  1  1   8    43:75   9

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?