Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Ledo ritulio čempionato antroje vietoje įsitvirtino Kėdainių LRK

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiojo diviziono turnyrinėje lentelėje antroje vietoje įsitvirtino Kėdainių LRK klubas, kuris Kaune penktadienio vakarą net 7:1 (3:0, 0:0, 4:1) nepasigailėjo Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komandos ir iškovojo jau antrą pergalę iš eilės didesniu nei 5 įvarčių skirtumu.
Kėdainių LRK ledo ritulininkai
Kėdainių LRK ledo ritulininkai / E.Žilinskaitės nuotr.

LRK sužaidus kiek daugiau nei pusė pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 3:0 po dviejų Remigijaus Guogos (10:31, 12:27) ir Jono Vikniaus (10:54) įvarčių. Per dvi minutes pribloškę rusus trimis įvarčiais LRK ėmė žaisti ramiau.

Ramybė baigėsi antrajame kėlinyje, kuriame ekipos pasižymėjo tik pašalinimais už susistumdymus aikštelėje. Įpusėjus trečiajam kėliniui D.Streckis (48:00) pasiuntė ketvirtą įvartį į varžovų vartus, o dar po minutės Marius Krikštanaitis (48:59) padidino skirtumą iki 5:0.

Lyg to nebūtų gana, per pusė minutės dar du įvarčius suorganizavo D.Streckis (55:56) ir J.Viknius (56:23).
Rusai sugebėjo „sušlapinti“ rezultatą po Pavelo Fominycho įvarčio (57:04).

LRK atitrūko nuo savo persekiotojų trimis taškais, tačiau kėdainiečiams reguliariajame sezone beliko sužaisti vienerias rungtynes.

LRK – „Delovaja Rus“ 7:1 (3:0, 0:0, 4:1)

LRK: D.Streckis, J.Viknius, R.Guoga po 2, M.Krikštanaitis 1 įvartis.
„Delovaja Rus“: P.Fominychas 1 įvartis.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 12 12 0 0 0 77:30 36
2. Kėdainių LRK 14 4 1 1 8 48:58 15
3. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 11 4 0 0 7 46:53 12
4. Vilniaus VNA 11 2 1 1 7 29:59 9

Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?