Lietuviškame Baltijos ledo ritulio lygos starte – „Energijos“ pergalė Vilniuje

OHL Baltijos ledo ritulio čempionato starte ketvirtadienio vakarą Vilniuje ant ledo susitiko abi Lietuvos komandos.
Elektrėnų „Airwell Energija“
Elektrėnų „Airwell Energija“ / hockey.lt nuotr.

Pirmoje sezono akistatoje Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“ išvykoje 4:1 nugalėjo sostinės „7bet-Hockey Punks“ komandą.

Pirmajame kėlinyje „Energijai“ pavyko du kartus išnaudoti kiekybinį pranašumą. Gavęs progą komandos naujokas Matthewsas Gouldas vienu lietimu pasiuntė ritulį į vartus (11:31, rez. perd. Tadas Kumeliauskas, Paulius Rumševičius).

Vėliau ritulį į vartus jau siuntė Aivaras Bendžius. Po į komandą sugrįžusio puolėjo metimo „Energijos“ persvara padvigubėjo (14:03, rez. perd. T. Kumeliauskas, P. Rumševičius).

Kėlinio pabaigoje „Energija“ buvo arti trečiojo įvarčio. Prieš pat kėlinio sireną jie pataikė į vartų virpstą.

Antrąją rungtynių dalį svečiai iš Elektrėnų pradėjo dar vienu įvarčiu. Šį kartą „7bet-Hockey Punks“ vartininkui neprispaudus ritulio jį iš arti į vartus nukreipė Tadas Kumeliauskas (24:00, rez. perd. A. Bendžius, P. Rumševičius).

Pralaužti oponentų gynybą „pankams“ pavyko gavus progą žaisti formatu penki prieš tris.

Dvigubos kiekybinės persvaros metu jie ištampė varžovų gynybą ir galiausiai Ilja Četvertakas iš krašto pasiuntė ritulį į vartus (35:50, rez. perd. Davidas Maniačekas, Laisvydas Kudrevičius).

Trečiajame kėlinyje „7bet-Hockey Punks“ siekė sugrąžinti intrigą į rungtynes ir „Energijos“ vartininkas turėjo darbo, bet Arkadijui Grigaravičiui-Reyzinui pavyko apsiginti, o galiausiai ketvirtuoju įvarčiu svečiai sudėjo visus taškus ant „i“. Suklaidinęs gynėją Matas Čyvas įsiveržė į pavojingą zoną ir iš ten pasiuntė ritulį į vartus (55:17).

Šiame OHL sezone varžysis tik dvi komandos iš Lietuvos. Baltijos čempionate taip pat dalyvauja keturi Latvijos ir vienas Estijos klubas.