Lietuvos dvidešimtmečių rinktinė užsitikrino pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato medalius

Trečiąją pergalę Vengrijoje vykstančiame pasaulio jaunimo dvidešimtmečių (U-20) ledo ritulio antrojo diviziono čempionate iškovojo ir mažiausiai bronzos medalius užsitikrino trečioje vietoje šešių ekipų A grupės turnyre esanti Lietuvos rinktinė.
Lietuvos dvidešimtmečių ledo ritulio rinktinė

Penktadienį pirmosiose ketvirtojo turo rungtynėse jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai 5:1 (4:1, 1:0, 0:0) nugalėjo trečiąją nesėkmę patyrusius bei ketvirtojoje pozicijoje likusius Rumunijos bendraamžius.

Net tris įvarčius į varžovų vartus įmušė geriausiu Lietuvos rinktinėje pripažintas Aimas Fiščevas (0:44, 04:25, 24:44), po vieną – Ilja Četvertakas (03:06) ir Edgaras Protčenka (13:40).

Garbės įvartį varžovams pelnė Szabolcsas Hildebrandas (11:09).

Šeštadienį paskutiniąsias turnyro rungtynes lietuviai žais su Olandijos ekipa, kuri ketvirtajame ture susitinka su šeimininke Vengrijos komanda.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vengrija 3 3 0 0 0 19:4 9
2. Olandija 3 3 0 0 0 16:6 9
3. Lietuva 4 3 0 0 1 16:10 9
4. Rumunija 4 1 0 0 3 7:17 3
5. Kroatija 3 0 0 0 3 6:15 0
6. Estija 3 0 0 0 3 5:17 0