Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Lietuvos greitojo čiuožimo perlas Agnė Sereikaitė laimėjo varžybas net ir apmaudžiai suklydusi

Lietuvos greitojo čiuožimo lyderė Agnė Sereikaitė pergalingai pradėjo 2012 metus. Ventspilyje (Latvijoje) vykusiame penktajame Europos taurės greitojo čiuožimo trumpuoju taku etape 17-metė lietuvė tapo nugalėtoja net ir apmaudžiai suklydusi.
Agne Sereikaitė
Agnė Sereikaitė / Asmeninio arch.nuotr.

Varžybos prasidėjo 1500 metrų rungtimi. A.Sereikaitė laimėjo visus paruošiamuosius bėgimus, o finale po atkaklios kovos nugalėjo pagrindinę savo priešininkę vengrę Zofiją Konya.

A.Sereikaitė sėkmingai pradėjo ir 500 metrų rungtį, tačiau po pergalės pusfinalyje paaiškėjo, kad lietuvė pamiršo ant kojos užsidėti laiko daviklį ir už tai buvo diskvalifikuota. Rungtį laimėjo Z.Konya.

„Ateities startams tai labai gera pamoka“, – sakė trenerė  Virginija Ogulevičienė.

Po apmaudžios nesėkmės 500 metrų rungtyje, A.Sereikaitei pergalę varžybose Ventspilyje būtų atnešusi tik laimėta trečioji, 1000 metrų, rungtis.

A.Sereikaitė pateko į finalą, kur prie starto linijos stojo su Vengrijos, Rusijos, Rumunijos ir Lenkijos sportininkėmis. Po starterio šūvio prasidėjo atkakli kova, o lyderės keitėsi po kiekvieno rato. Iki finišo likus keturiems ratams į priekį išsiveržė A.Sereikaitė, kuri ir finišavo pirma. Z.Konya liko penkta.

Susumavus trijų rungčių rezultatus A.Sereikaitė tapo varžybų nugalėtoja. Antra liko vengrė Z.Konya, o trečia – lenkė N.Matuszewska.

Varžybose iš viso dalyvavo 13 šalių sportininkės.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?