Lietuvos klubai prieš latvių: pergalė ir du pralaimėjimai

Lietuvos ir Latvijos bendroje „Optibet“ ledo ritulio lygoje šeštadienį mūsų šalies klubai sužaidė trejas rungtynes išvykose su kaimynų ekipomis.
Laisvydas Kudrevičius („7bet-Hockey Punks“)
Laisvydas Kudrevičius („7bet-Hockey Punks“) / Hockey.lt nuotr.

Pergalę pavyko iškovoti tik Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ ekipai, kuri išvykoje 4:2 palaužė Daugpilio „Dinaburga“ komandą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Tadas Kumeliauskas (11:08, 39:40) ir Laisvydas Kudrevičius (24:21, 59:58 į tuščius vartus).

Kita Lietuvos komanda – Elektrėnų „Airwell Energija“ – po baudinių serijos 5:6 nusileido „HS Riga“ ekipai. Trečiojo kėlinio pabaigoje latviai pirmavo 5:4, tačiau elektrėniškiai sugebėjo išplėšti pratęsimą, kai pakeitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju.

Įvarčius Latvijos sostinėje „Airwell Energijai“ pelnė Mantas Marcinkevičius (11:43, 58:37), Danilas Carkovskis (22:40, 49:33) ir Artūras Tomsonas (31:13).

Trečiojo Lietuvos atstovė – „Kaunas City“ – Rygoje 0:9 nusileido lygos lyderei „MOGO/LSPA“, kuri pratęsė savo pergalių seriją iki 18.

Po šios dienos rungtynių Lietuvos klubai turnyro lentelėje rikiuojasi 6-8 vietose. „7bet-Hockey Punks“ ir „Kaunas City“ (po 14 taškų) dalijasi 6-7 pozicijas, o „Airwell Energijai“ (9) žengia 8-a.