Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Lietuvos ledo ritulio jaunių rinktinei nepavyko įveikti rumunų

Antrąją nesėkmę Estijos sostinėje vykstančiame pasaulio jaunių (iki 18 metu) antrojo (II) diviziono šešių komandų A grupės ledo ritulio čempionate patyrė Lietuvos rinktinė.
U-18 ledo ritulio rinktinė
U-18 ledo ritulio rinktinė / Hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Ambicijų dėl medalių kovoti turnyro išvakarėse neslėpę jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai pirmadienį antrojo turo susitikime 3:4 (0:1, 2:3, 1:0) nusileido pirmąją pergalę iškovojusiems bendraamžiams iš Rumunijos.

Po įvartį į varžovų vartus įmušė Paulius Gintautas (30:10), Vilius Karkauskas (35:40) ir Domantas Čypas (49:20).

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Norbertas Rokaly's (00:36), Hunoras Csergo (25:13), Tamašas Rokaly's (27:13) ir Szabolcsas Hildebrandas (31:43).

Antradienį turnyre poilsio diena, o trečiadienį lietuviai žais su Didžiosios Britanijos ekipa, kuri antrajame ture susitinka su Vengrijos komanda.

Trečiosiose antrojo turo rungtynėse žais Kroatijos ir Estijos rinktinės.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Rumunija             2 1 0 1 0 7:7 4
2. Didžioji Britanija   1 1 0 0 0 7:3 3
3. Vengrija             1 1 0 0 0 4:2 3
4. Kroatija             1 0 1 0 0 4:3 2
5. Lietuva              2 0 0 0 2 5:8 0
6. Estija               1 0 0 0 1 3:7 0