Lietuvos ledo ritulio rinktinė Zagrebe patyrė pirmąją nesėkmę

Pirmą pralaimėjimą po dviejų pergalių iš eilės trečiojo pagal pajėgumą pasaulio ledo ritulio čempionato I (pirmojo) diviziono B grupės turnyre Kroatijos sostinėje patyrė Lietuvos rinktinė, trečiadienį nesugebėjusi rimčiau pasipriešinti Didžiosios Britanijos komandai – 0:8 (0:2, 0:6, 0:0).
Lietuvos ledo ritulio rinktinė
Lietuvos ledo ritulio rinktinė / hockey.lt nuotr.

Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Jonathanas Phillippsas (08:64), Ashley'is Taitas (17:29), Rossas Venusas (20:13), Robertas Lachowiczas (24:52), Benas O'Connoras (30:42), Jonathanas Boxillas (31:05), Russellas Cowley'is (36:15) bei Colinas Shieldsas (39:00).

Kitame šios grupės trečiojo turo mače trečiadienį Ukrainos ekipa 7:1 (2:0, 2:1, 3:0) sutriuškino Estijos komandą.

Pasaulio ledo ritulio čempionato I (pirmojo) B diviziono lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Ukraina 3 3 0 0 0 17:3 9
2. Didžioji Britanija 3 2 1 0 0 16:4 8
3. Lietuva 3 2 0 0 1 12:11 6
4. Estija 3 0 0 1 3 6:18 1
5. Kroatija 2 0 0 0 2 2:8 0
6. Rumunija 2 0 0 0 2 2:11 0

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?