Lilehamerio jaunimo olimpinėse žaidynėse slidininkas Rokas Vaitkus užėmė 32-ą vietą

Norvegijoje vykstančiose II jaunimo žiemos olimpinės žaidynėse, kuriose dalyvauja per 1100 15-18 metų amžiaus sportininkų iš 70 šalių, slidininkai ketvirtadienį išsidalijo medalius 10 km lenktynėse laisvuoju stiliumi.
Rokas Vaitkus
Rokas Vaitkus / Asmeninio archyvo nuotr.
Temos: 2 Rokas Slidinėjimas

Vienintelis Lietuvos atstovas Rokas Vaitkus nuotolį nušliuožė per 26 minutes 27,4 sekundės ir, aplenkęs 17 varžovų, užėmė 32-ą vietą.

Aukso medalį iškovojo korėjietis Magnusas Kimas (23:04,8), sidabras atiteko norvegui Venjoernui Hegdalui (23:20,8), bronza – rusui Igoriui Fedotovui (23:59,2).

Merginų (39 dalyvės) 5 km lenktynes laisvuoju stiliumi ketvirtadienį laimėjo rusė Maja Jakunina (12:58,8), aplenkusi prizininkėmis tapusias kinę Chunxue Chi (13:29,9) ir suomę Rebeccą Immonen (13:35,9).

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?