Natalija Kočergina planetos biatlono taurės varžybų sprinto rungtyje finišavo 53-ia

Šeštajame pasaulio biatlono taurės (BMW IBU World Cup) varžybų etape Italijoje penktadienį 53-čią vietą 7,5 km sprinto rungtyje užėmė Natalija Kočergija, kuri kartą suklydo šaudykloje bei distanciją įveikė per 22 minutes 23,7 sekundės.
Natalja Kočergina
Natalja Kočergina / Biatlono federacijos nuotr.

Kitos Lietuvos atstovės – Natalijos Paulauskaitės – sąskaitoje su vienu šliuožtu baudos ratu – 23 minutės 40,7 sekundės.

Sprinto rungties nugalėtoja tapo baltarusė Darja Domračiova, aplenkusi sezono lyderę bendrojoje įskaitoje suomę Kaisą Makarainen bei vokietę Laurą Dahlmeier:

1. Darja Domračiova (Baltarusija) 19 min. 57,8 sek (0 baudos ratų)

2. Kaisa Makarainen (Suomija) atsiliko 26,9 (1 baudos ratas)

3. Laura Dahlmeier (Vokietija) 50,4 (0)

4. Jana Gerekova (Slovakija) 55,2 (0)

5. Karin Oberrhoher (Italija) 57,5 (1) ...

53.Natalija Kočergina 2:25,9 (2) ...

86.Natalija Paulauskaitė 3:42,9 (2) ...

95.Dafinka Koeva (Bulgarija) 5:07,7 (4)

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje (po 13 rungčių iš 25):