NHL: Dainius Zubrus įmušė po 13-os rungtynių pertraukos, „Devils“ laimėjo (visi rezultatai)

Po 13 rungtynių pertraukos stipriausioje pasaulio ledo ritulio lygoje (NHL) įvartį pelnė lietuvis Dainius Zubrus, o jo atstovaujama Naujojo Džersio „Devils“ ekipa namuose 6:4 (0:1, 4:2, 2:1) nugalėjo Tampos „Lightning“ komandą.
Dainius Zubrus šį sezoną nepraleido nė vienų rungtynių.
Dainius Zubrus šį sezoną kol kas įmušė 17 įvarčių. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nė vienų NHL reguliaraus sezono rungtynių iš 78-ių nepraleidusiam D.Zubrui tai buvo 17-asis įvartis šiame sezone. Po taiklaus 33-ejų puolėjo smūgio antrojo kėlinio pradžioje (23:07) mačo rezultatas tapo lygus 1:1.

Daugiau nei 14 žaidimo minučių (14:14) ant ledo praleidęs lietuvis iš viso dukart metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Be 17 įvarčių, D.Zubraus sąskaitoje šiame sezone dar yra 24 rezultatyvūs perdavimai ir 34 baudos minutės.

Likusių įvarčių autoriais Naujojo Džersio klubo gretose ketvirtadienį tapo Jacobas Josefsonas (26:54), Ilja Kovalčiukas (33:26), Marekas Zidlicky'is (34:37), Aleksejus Ponikarovskis (42:25) bei Davidas Clarksonas (46:05).

Trimis įvarčiais svečių gretose pasižymėjo Ryanas Malone'as (19:16, 24:40 ir 30:13), vienu – Trevoras Smithas (59:15).

Iki reguliaraus sezono liekant vos 4 mačams „Devils“ (94 tšk.) ledo ritulininkai išsaugojo šeštą vietą Rytų konferencijoje, o „Lightning“ (77 tšk.) taip pat Rytuose žengia vienuolikta.