Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

NHL: „Devils“ parklupdė konferencijos lyderius, Dainius Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą

Prie sunkios Naujojo Džersio „Devils“ pergalės NHL ledo ritulio lygoje lietuvis Dainius Zubrus prisidėjo rezultatyviu perdavimu ir tai buvo jo 13-tasis rezultatyvus perdavimas po 49 sužaistų rungtynių. Septintąją vietą Rytų konferencijoje užimančio lietuvio komanda (57 tšk.) antradienį namuose po baudinių serijos 4:3 (0:1, 1:0, 2:2, 0:0, 1:0) nugalėjo konferencijos lyderius Niujorko „Rangers“ (67 tšk.) ledo ritulininkus.
Pergalę šventė Naujojo Džersio komanda
Pergalę šventė Naujojo Džersio komanda / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po „Devils“ puolėjo perdavimo įvartį arenos šeimininkams antrojo kėlinio viduryje (28:20) pelnė Zachas Parise'as, šiame čempionate pasižymėjęs jau šešioliktuoju įvarčiu.

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per nepilnas 22 žaidimo minutes (21:53) nė karto nemetė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Be trylikos rezultatyvių perdavimų, 33-ejų metų D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 12 įvarčių ir 24 baudos minutės.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams įvarčius pelnė Ilja Kovalčiukas (55:25) bei Davidas Clarksonas (59:12).

Beje, pergalingą baudinį realizavo I. Kovalčiukas.

Įvarčiais svečių gretose pasižymėjo Antonas Štralmanas (19:27) bei Michaelas Del Zotto (56:01).