Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

NHL: „Devils“ su Dainiumi Zubrumi išvykoje įveikė Floridos „Panthers“ ledo ritulininkus

Šešioliktą pergalę 30-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione užimantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ (33 tšk.) klubas.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Dainius Zubrus NHL

Antradienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai po baudinių serijos 3:0 (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 1:0) nugalėjo penkioliktą nesėkmę per 31 mačą patyrusią Rytų konferencijos Pietryčių diviziono lyderę Floridos „Panthers“ (38 tšk.) komandą.

Per 20 žaidimo minučių (20:01) lietuvis kartą netaikliai metė į varžovų vartus ir trečiojo kėlinio viduryje (49:05) gavo dvi baudos minutes.

Įvarčiais prie antrosios iš eilės Naujojo Džersio ekipos pergalės prisidėjo Patrikas Eliašas (28:25) ir Zachas Parise'as (47:40), baudinius sėkmingai realizavo Ilja Kovalčiukas bei P.Eliašas, o „Devils“ vartininkas Martinas Brodeuras sugebėjo atremti abu arenos šeimininkų baudinius.

Trečią nesėkmę iš eilės patyrusių „Panthers“ ledo ritulininkų gretose abiejų įvarčių autoriumi tapo Krisas Versteegas (15:10 ir 27:29).