NHL: „Kings“ trūksta vienos pergalės iki pusfinalio

Trečią pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo prizo savininkas „Los Angeles Kings“ klubas.
„Los Angeles Kings“ išsiveržė serijoje 3:2
„Los Angeles Kings“ išsiveržė serijoje 3:2 / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Trečiadienį „Kings“ ledo ritulininkai svečiuose po pratęsimo 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) nugalėjo Sent Luiso „Blues“ komandą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-2.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Jeffas Carteris (20:14 ir 30:54), o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Viačeslavas Vojnovas (68:00).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Alexanderis Steenas (26:46) bei Alexas Pietrangelo (59:15).

Šeštosios serijos rungtynės penktadienį bus žaidžiamos Los Andžele.

Kitų trečiadienio NHL Stenlio taurės atkrintamųjų varžybų rungtynių rezultatai:

Vakarų konferencija (ketvirtfinalis)

Anahaimo „Anahaim Ducks“ – Detroito „Detroit Red Wings“     3:2 (po pratęsimo) (serija 3-2)