Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

NHL reguliarusis sezonas baigtas: Dainius Zubrus prie pergalės pridėjo 27-ą rezultatyvų perdavimą

Dvidešimt septintą rezultatyvų perdavimą 82-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o Naujojo Džersio „Devils“ (102 tšk.) klubas iškovojo šeštą pergalę iš eilės bei penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užėmė šeštąją vietą.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vietą atkrintamosiose varžybose jau anksčiau užsitikrinę „Devils“ ledo ritulininkai šeštadienį namuose 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) nugalėjo aštuntojoje pozicijoje Rytuose likusią Otavos „Senators“ (92 tšk.) komandą.

Po arenos šeimininkų puolėjo rezultatyvaus perdavimo antrojo kėlinio pabaigoje (37:43) įvartį pelnė Petras Sykora ir rezultatas tapo 2:2.

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per 15 žaidimo minučių (14:56) dusyk metė į varžovų vartus, blokavo du varžovų metimus ir išvengė baudos minučių.

Be 27 rezultatyvių perdavimų, 33-ejų metų D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone per 82 rungtynes – 17 įvarčių ir 34 baudos minutės.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Ilja Kovalčiukas (15:26 ir 59:17), vienu – Stephenas Gionta (50:55).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Mattas Gilroy'us (10:59) bei Jimas O'Brienas (33:59).