Norvegas Akselis Lundas Svindalas – planetos kalnų slidinėjimo taurės greitojo nusileidimo nugalėtojas

2013-20104 metų sezono pasaulio kalnų slidinėjimo taurės vyrų varžybų greitojo nusileidimo rungtį JAV penktadienį laimėjo šio sezono bendroje įskaitoje pirmaujantis norvegas Akselis Lundas Svindalas.
Akselis Lundas Svindalas
Akselis Lundas Svindalas / „Scanpix“ nuotr.

Šios rungties mažosios pasaulio taurės savininkas 30-metis Norvegijos kalnų slidininkas sugaišo 1 minutę 44,50 sekundės ir iškovojo antrąją pergalę šiame sezone iš eilės bei 23-ąją karjeroje.

0,17 sekundės nuo nugalėtojo atsilikęs antrąją vietą užėmė austras Hannesas Reicheltas, o trečias liko italas Peteris Fillas, norvegui pralaimėjęs 0,20 sekundės:

1. Aksel Lund Svindal (Norvegija) 1 min. 44,50 sek.
2. Hannes Reichelt (Austrija) 1:44,67
3. Peter Fill (Italija) 1:44,70
4. Manuel Osborne-Paradis (Kanada) 1:44,74
5. Patrick Keung (Šveicarija) 1:45,02

Pasaulio kalnų slidinėjo taurės varžybų greitojo nusileidimo rungties lyderių rikiuotė (po 2 etapų):

1. Aksel Svindal 150 tšk.
2. Dominik Paris (Italija) 129
3. Hannes Reichelt (Austrija) 86
4. Klaus Kroell (Austrija) 86
5. Peter Fill (Italija) 82

Planetos kalnų slidinėjimo taurės vyrų varžybų lyderių rikiuotė bendroje įskaitoje (po 5 rungčių):

1. Aksel Lund Svindal (Norvegija) 300 tšk.