Paaiškėjo antroji NHL Rytų konferencijos pusfinalio pora

Pirmadienį sužaistos septintosios Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose pergalės iškovojo bei pusfinalyje dėl vietos finale varžysis Bostono „Bruins“ ir Niujorko „Rangers“ komandos:
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmosios pusfinalio rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį.

Rytų konferencija (ketvirtfinalis)

Bostono „Bruins“ – Toronto „Maple Leafs“   5:4 (po pratęsimo)
(1:1, 0:1, 3:2, 1:0)
(serija 4-3)

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai atsiliko 1:4, tačiau įmušė tris įvarčius be atsako ir išplėšė pratęsimą. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 6 min. 5 sek., įmušė Patrice`as Bergeronas.

Vašingtono „Capitals“ – Niujorko „Rangers“  5:0
(1:0, 2:0, 2:0)

Nugalėtojams įvarčius pelnė Arronas Ashamas (14 min.), Tayloras Pyattas (24), Michaelis Del Zotto (26), Ryanas Callahanas (41) ir Matsas Zuccarello (47).